Guldsmycken, från vänster.
Örhänge stämplat 750 (18K)
Guldring stämplad 18K
Guldring stämplad 18K
Guldring stämplad 9K
Vitguldring stämplad 18K med stor sten
Guldring stämplad 18K
Guldring stämplad 18K
Armbands defekt, stämplat 750 (18K)
Halsband stämplat 750 (18K)
Halsband defekt, stämplat 585 (14K)
Totalvikt på allt ca 54g, vägt med icke kalibrerad våg.
Begagnat, så kan finnas skador och gravyr.