Guldsmycken.
Guldring med sten, Stämplad 585. (14K)
Slät Guldring, Stämplad 585. (14K)
Guldring med mönster, Stämplad 18 K
Bismarkring i guld, stämplad 18K.
Bismarkarmband i guld, stämplad 18K
Slät ring i Vitguld stämplad 18K.
Begagnat skick, slitage och gravyr kan finnas.
Totalvikt ca 29g. Vägt med ej kalibrerad våg.