Fiat 500 C
Nycklar saknas
Bilen säljes som den är, på danska plåtar och utan nyckel.
Uppfattning om miltal finns ej.
Krockskador/Bucklor enligt bilder
Stora sprickor i framrutan
Om fordonet säljs utanför Sverige/export så kommer registreringsskyltarna att plockas bort. Fordonet levereras avställt och utan försäkring för att transporteras på väg.
OBS: Alla fordonsrelaterade skulder medföljer fordonet. Dock när bilen är såld på exekutiv auktion av myndighet så behöver köparen inte betala skulderna för att kunna ta den i bruk.