Mercedes-Benz Lastbilar Actros 12.8 PowerShift 3, 510hk, 2014.
Anmärkningar:
Inga kända fel mer än normalt glapp och slitage för ett begagnat fordon.
Små skador finns enligt bilder.
Bilen har servats regelbundet och väl omhändertagits, med service utförd under privat regi.
Mätarställning: ca 926662km
Fullständigt underlag finns för motorreparation som utfördes hos auktoriserad Mercedes-Benz-verkstad år 2022. Den totala kostnaden uppgick till cirka 408 000 kr.