Volkswagen Caddy Skåpbil 1.4 TGI BlueMotion DSG Sekventiell, 110hk, 2018
AC
Stolsvärme - Fram
El fönsterhissar - Fram
Typ av klädsel - Tyg
Uppvärmnings bar vindruta
Regnsensor
Parkeringssensor bak
Dragkrok - Statisk
Bluetooth
Farthållare
Antal nycklar 2
Däckinformation
Vänster framdäck mönsterdjup 5mm
Höger framdäck mönsterdjup 4mm
Vänster bakdäck mönsterdjup 7mm
Höger bakdäck mönsterdjup 7mm
Extra däck 1 mönsterdjup 3mm
Extra däck 2 mönsterdjup 4mm
Extra däck 3 mönsterdjup 3mm
Extra däck 4 mönsterdjup 5mm
V bakdörr, buckla i övre v hörn, Bromsljusglas sprucket.
H framdörr, repor på list.
V skjutdörr, mindre lackskador.
Bakre hjulhus h, repor
Motorhuv, mindre lackskador framkant/stenskott.
Säljaren erbjuder transport inom Sverige. Kostnad 80:-/mil exkl bränsleförbrukning räknat från Sundbyberg, Stockholm. Om intresser finns, kontakta säljaren direkt.